Welcome to 9 Newz:. India's number one News Web Portal   Click to listen highlighted text! Welcome to 9 Newz:. Indias number one News Web Portal
Vitajte v 9 Newz:. Welcome to 9 Newz:. India je číslo jedna News webový portál Kliknite na počúvanie zvýraznený text! Vitajte na 9 Newz:. Číslo jedna Indias News webový portál

TP Mazembe ohromiť Internacional Brazílie 2-0 v Club World Cup

Abu Dhabi: TP Mazembe sa stal prvým africký tím k dosiahnutiu finále Club World Cup s šok 2-0 víťazstvo nad Internacional Brazílie.

Góly podľa Mulota Kabanga a Dioko Kaluyituka ohromil juhoamerickej majstri ako tím z DR Kongo žil až do svojej prezývke Tout mocný (všetci silný) na dosiahnutie finále proti Interu Miláno Taliansko alebo Južnej Kórey Seongnam.

Africké šampióni a ich bujná malá skupina fanúšikov, ktorí hrali svoju dychovú hudbu po celý zápas nastúpil v divokých osláv a tancuje na okraji ihriska.

"Toto víťazstvo znamená, že veľa vecí. Všetky Afriky mali byť hrdí z týchto hráčov. Majú obrovské srdce, "povedal, že tím je senegalský tréner Lamine N'Diaye.

"Po otvorení 20 minút Inter začal pochybovať. V polčase, s výsledkom 0-0 naše šance boli neporušené. Povedal som hráčom zápas bol ten ich k mání, museli ísť a nájsť to, "povedal po zápase na tlačovej konferencii.

Výhra videl Mazembe stala prvou africký tím poraziť juhoamerickej stranu v súťaži, a brazílskej strane porazil prvýkrát v 13 zápasoch v klube majstrovstvá sveta v siedmich vydaniach, pretože to bol odštartovaný FIFA v roku 2000.

Internacional tréner Celso Roth povedal: "Mali sme veľké očakávania tohto Svetového pohára a väčšiu zodpovednosť, ktoré už raz vyhral. Je to veľké sklamanie, mali sme šance, sme dominuje veľa, ale stratili sme.

"Náš problém je aj naďalej, že môžeme ovládať, ale nemôže dokončiť." Vyhral Internacional trofej v Japonsku v roku 2006.

Kliknite na počúvanie zvýraznený text Abu Dhabi :! TP Mazembe sa stal prvým africký tím k dosiahnutiu finále Club World Cup s tlmičom 2-0 víťazstvo nad Internacional Brazílie. Góly podľa Mulota Kabanga a Dioko Kaluyituka ohromil juhoamerickej majstri ako tím z DR Kongo žil až do svojej prezývke Tout mocný (všetci silný) na dosiahnutie finále proti Interu Miláno Taliansko alebo Južnej Kórey Seongnam. Africké šampióni a ich bujná malá skupina fanúšikov, ktorí hrali svoju dychovú hudbu po celý zápas nastúpil v divokých osláv a tancuje na okraji ihriska. "Toto víťazstvo znamená, že veľa vecí. Všetky Afriky mali byť hrdí z týchto hráčov. Majú obrovské srdce, "povedal, že tím je senegalský tréner Lamine N'Diaye. "Po otvorení 20 minút Inter začal pochybovať. V polčase, s výsledkom 0-0 naše šance boli neporušené. Povedal som hráčom zápas bol ten ich k mání, museli ísť a nájsť to, "povedal po zápase na tlačovej konferencii. Výhra videl Mazembe stala prvou africký tím poraziť juhoamerickej stranu v súťaži a brazílsky stranu porazený prvýkrát v 13 zápasoch v klube majstrovstvá sveta v siedmich vydaniach, pretože to bol odštartovaný v roku 2000. FIFA Internacional tréner Celso Roth povedal: "Mali sme veľké očakávania tohto Svetového pohára a väčšiu zodpovednosť, ktorá má už raz vyhral. Je to veľké sklamanie, mali sme šance, sme dominuje veľa, ale stratili sme. "Náš problém je aj naďalej, že môžeme ovládať, ale nemôže dokončiť." Vyhral trofej v Japonsku v roku 2006. Internacional Počúvajte Novinky v angličtine