Welcome to 9 Newz:. India's number one News Web Portal   Click to listen highlighted text! Welcome to 9 Newz:. Indias number one News Web Portal
Zapraszamy do 9 Newz :. Welcome to 9 Newz:. Numer jeden w Indiach Portal Nowości Kliknij aby odsłuchać zaznaczony tekst! Witamy 9 Newz :. Numer Indias jeden Portal Wiadomości

TP Mazembe ogłuszyć Internacional Brazylii 2-0 w Club World Cup

Abu Dhabi: TP Mazembe został pierwszym afrykańskim zespołem, aby dotrzeć do finału Pucharu Świata klubu z 2-0 zwycięstwo nad szok Internacional Brazylii.

Cele przez Mulota Kabangu i Dioko Kaluyituka oszołomiony mistrzami Ameryki Południowej, jak zespół z DR Konga mieszkał aż do ich pseudonimu Tout siłową (wszechmocny) dotrzeć finale Interu Mediolan z Włoch czy Korei Południowej Seongnam.

Afrykańskie mistrzowie i ich żywiołowy mała grupka fanów, którzy grali swoją muzykę na całym mosiężną meczu dołączył w dzikich uroczystości i tańce na skraju boiska.

"To zwycięstwo oznacza wiele rzeczy. Wszystkie Afryce powinien być dumny z tych graczy. Mają ogromne serce "zespołu Senegalu trener Lamine N'Diaye powiedział.

"Po otwarciu 20 minut Inter zaczął wątpić. W połowie z wynikiem 0-0 były nienaruszone nasze szanse. Powiedziałem graczom mecz był ich do wzięcia, mieli iść i znaleźć to, "powiedział konferencji prasowej po meczu.

Zwycięstwo zobaczył Mazembe się pierwszym afrykańskim zespołem, który pokonał po stronie Ameryki Południowej w konkursie i brazylijskiej stronie pobity po raz pierwszy w 13 meczach w Club World Cup w siedmiu edycjach, ponieważ został uruchomiony przez FIFA w 2000 roku.

Internacional trener Celso Roth powiedział: "Mieliśmy duże oczekiwania wobec tego mundialu i większą odpowiedzialność mających już wygrał raz. To wielkie rozczarowanie, mieliśmy szanse, że dominuje dużo ale przegrał.

"Nasz problem jest nadal, że dominować, ale nie może skończyć." Internacional zdobył trofeum w Japonii w 2006 roku.

Kliknij, aby posłuchać zaznaczonego tekstu Abu Dhabi: TP Mazembe został pierwszym afrykańskim zespołem, aby dotrzeć do finału Pucharu Świata Klub z szoku 2-0 zwycięstwo nad Internacional Brazylii. Cele przez Mulota Kabangu i Dioko Kaluyituka oszołomiony mistrzami Ameryki Południowej, jak zespół z DR Konga mieszkał aż do ich pseudonimu Tout siłową (wszechmocny) dotrzeć finale Interu Mediolan z Włoch czy Korei Południowej Seongnam. Afrykańskie mistrzowie i ich żywiołowy mała grupka fanów, którzy grali swoją muzykę na całym mosiężną meczu dołączył w dzikich uroczystości i tańce na skraju boiska. "To zwycięstwo oznacza wiele rzeczy. Wszystkie Afryce powinien być dumny z tych graczy. Mają ogromne serce "zespołu Senegalu trener Lamine N'Diaye powiedział. "Po otwarciu 20 minut Inter zaczął wątpić. W połowie z wynikiem 0-0 były nienaruszone nasze szanse. Powiedziałem graczom mecz był ich do wzięcia, mieli iść i znaleźć to, "powiedział konferencji prasowej po meczu. Zwycięstwo zobaczył Mazembe się pierwszym afrykańskim zespołem, który pokonał po stronie Ameryki Południowej w konkursie i brazylijskiej stronie pobity po raz pierwszy w 13 meczach w Club World Cup w siedmiu edycjach, gdyż rozpoczęła się w 2000 roku przez FIFA trenerem Internacional Celso Roth powiedział: "Mieliśmy duże oczekiwania wobec tego mundialu i większą odpowiedzialność, mający już na koncie to raz. To wielkie rozczarowanie, mieliśmy szanse, że dominuje dużo ale przegrał. "Nasz problem jest nadal, że dominować, ale nie może skończyć." Internacional zdobył trofeum w Japonii w 2006 roku, w języku angielskim Posłuchaj Nowiny