Welcome to 9 Newz:. India's number one News Web Portal   Click to listen highlighted text! Welcome to 9 Newz:. Indias number one News Web Portal
Üdvözöljük a 9. Newz :. Welcome to 9 Newz:. India első számú News webportál Kattintson hallgatni kijelölt szöveg! Üdvözöljük 9 Newz :. Indias számú Hírek Web portál

TP Mazembe kábító Internacional Brazília 2-0 Club World Cup

Abu Dhabi: TP Mazembe lett az első afrikai csapat, hogy elérje a Club World Cup döntő egy sokk 2-0 megnyerni Internacional Brazília.

Célok Mulota Kabangu és Dioko Kaluyituka megdöbbentette a dél-amerikai bajnok, mint a csapat a Kongói Demokratikus Köztársaság tartották magukat becenév Tout Puissant (mindenható), hogy elérje a végső Inter Milan ellen az olasz vagy dél-koreai Seongnam.

Az afrikai bajnok és túláradó kis zenekar a rajongók, akik már játszottak a rézfúvós zene a mérkőzés csatlakozott vadon élő ünnepségek és tánc szélén a meccset.

"Ez a győzelem nagyon sokat jelent a dolog. Minden Afrika büszke lehet ezek a játékosok. Van egy óriási szív ", a csapat edzője szenegáli Lamine N'Diaye mondta.

"Miután a nyitó 20 perc Inter kételkedni kezdett. A félidő, az állás 0-0 a mi esélye volt ép. Azt mondtam a játékosoknak a mérkőzés volt az övék a vevő, akkor kellett menni, és megtalálni azt, "mondta a meccs utáni sajtótájékoztatón.

A győzelem látta Mazembe lesz az első afrikai csapat legyőzte a dél-amerikai oldalon a verseny, és a brazil oldalon megvert először 13 mérkőzés, a Club World Cup hét kiadásban, mert indult a FIFA 2000-ben.

Internacional edző Celso Roth azt mondta: "Nem volt nagy elvárásai a World Cup és a nagyobb felelősség, akik már nyertek egyszer. Ez egy hatalmas csalódás, volt esélye, mi uralta sokat, de elveszett.

"A probléma továbbra is az, hogy uralni, de nem fejezi be." Internacional nyerte meg a trófeát 2006-ban Japánban.

Kattintson ide figyelj kijelölt szöveg! Abu Dhabi: TP Mazembe lett az első afrikai csapat, hogy elérje a Club World Cup döntő egy sokk 2-0 megnyerni Internacional Brazília. Célok Mulota Kabangu és Dioko Kaluyituka megdöbbentette a dél-amerikai bajnok, mint a csapat a Kongói Demokratikus Köztársaság tartották magukat becenév Tout Puissant (mindenható), hogy elérje a végső Inter Milan ellen az olasz vagy dél-koreai Seongnam. Az afrikai bajnok és túláradó kis zenekar a rajongók, akik már játszottak a rézfúvós zene a mérkőzés csatlakozott vadon élő ünnepségek és tánc szélén a meccset. "Ez a győzelem nagyon sokat jelent a dolog. Minden Afrika büszke lehet ezek a játékosok. Van egy óriási szív ", a csapat edzője szenegáli Lamine N'Diaye mondta. "Miután a nyitó 20 perc Inter kételkedni kezdett. A félidő, az állás 0-0 a mi esélye volt ép. Azt mondtam a játékosoknak a mérkőzés volt az övék a vevő, akkor kellett menni, és megtalálni azt, "mondta a meccs utáni sajtótájékoztatón. A győzelem látta Mazembe lesz az első afrikai csapat legyőzte a dél-amerikai oldalon a verseny, és a brazil oldalon megvert először 13 mérkőzés, a Club World Cup hét kiadásban, mert indult a FIFA által 2000-ben Internacional edzője Celso Roth azt mondta: "Nem volt nagy reményeket a World Cup és a nagyobb felelősség, akik már nyertek egyszer. Ez egy hatalmas csalódás, volt esélye, mi uralja, de sokat vesztettünk. "A probléma továbbra is az, hogy uralni, de nem fejezi be." Internacional nyerte meg a trófeát 2006-ban Japánban Hallgat Hírek English